Hotel Zábřeh Růžové údolí
Hotel Růžové údolí ubytování Zábřeh Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Růžové údolí / Zábřeh

Hotel Růžové údolí nabízí ubytování, stravování a další služby v příjemném a klidném prostředí obce Pivonín, která patří k městu Zábřeh v okrese Šumperk.

Růžové údolí je situováno do krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na nedaleké cyklistické stezce, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí hotelu je mnohými označováno za houbařský ráj.

Hotel Růžové údolí ubytování: 
Hotel má pro své hosty připraveno ubytování ve 12 pokojích s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou.

Hotel Růžové údolí služby :
Wi-Fi připojení k internetu je v celém objektu zdarma. Hotel Růžové údolí má vlastní oplocené parkoviště zajištěné kamerovým systémem a hlídané psem. Pro speciální potřeby zákazníků hotelu Růžové údolí je k dispozici firemní mikrobus - možnost odvozu nebo i doprava do hotelu, a pro uzavřené společnosti (minimálně 4 osoby) je tato služba zdarma.

Restaurace Růžové údolí
Denní menu, minutky a hotová jídla, pokrmy jako pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřina, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně se připravuje metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou. V letním období zeleninové přílohy k jídlu zdarma.

Nápojové speciality např. pravá sicilská káva značky Zicaffè. K tomu dezert vlastní výroby zdarma. K pokrmům si můžete vybrat prvotřídní sicilská vína Baglio Siciliamo. Kvalitní mléko a mléčné výrobky dodávají místní výrobci. Sypaný čaj různých druhů připravovaný v konvičkách od českého výrobce.

Možnost občerstvení u venkovního baru restaurace. V letních měsících je pro vás připravena udírna a venkovní gril. Rozvoz menu pro firemní zákazníky. Pro děti jsou připraveny dětské pokrmy. Nekuřácký interiér s možností připojení se k Wi-Fi. Restaurace Růžové údolí v Pivoníně u Zábřehu na Moravě nabízí místo pro odpočinek a posezení s přáteli – 2 zastřešené venkovní terasy a 1 vyhřívaná.

Hotel Růžové údolí - firemní a rodinné akce :
Od srpna 2013 je v nabídce hotelu Růžové údolí firemní catering, hotel pořádá také bohaté rauty. Velký sál Růžového údolí lze využít k akcím jako večírky, soukromé oslavy narozenin. Vybavení i na firemní semináře a školení. Hotel Růžové údolí ubytování Pivonín Zábřeh pořádá akce pro všechny věkové kategorie – děti a dospělé, např. maškarní ples, dětský den, akce na dětském hřišti se spoustou atrakcí. Ve vánočním období Mikulášská nadílka. Pro ty, co mají rádi přírodu a zvířata, je zde obora s živými zvířaty, které můžete nakrmit. Svatební oslavy - hostina přímo ve velkém sále s kapacitou 100 míst. Navíc sál lze propojit se salonkem s kapacitou 28 míst. Možnost také pořádat svatby s obřadem přímo v parku u hotelu.

Hotel Růžové údolí - okolí a sportovní vyžití :
Hotel Růžové údolí, v rámci svých služeb, nabízí pod vedením dlouholetého člena Horské služby Jeseníky mnoho aktivit. V zimním období - lyžařská střediska v širokém okolí (Buková hora, Čenkovice, Dolní Morava, Kouty, Přemyslov a další), hotel zajistí dopravu pro své hosty do ski areálů. Pro ski resort Buková hora je zajištěn dovoz a odvoz vlastním ski busem zdarma. Pro ubytované je pak sleva na skipas 10%.

Doprovod na skialpových túrách v masivu Hrubého Jeseníku a Králického Sněžníku. V letním období - peší túry nejen po značených cestách. Cyklotúry po silnicích a v přírodě. Horolezecké terény.

Hotel Zábřeh Růžové údolí - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zábřeh Růžové údolí - disponuje restauracíHotel Zábřeh Růžové údolí -  je k dispozici připojení na internetHotel Zábřeh Růžové údolí -  je k dispozici letní terasaHotel Zábřeh Růžové údolí - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zábřeh Růžové údolí - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou